O NESTEA
 

NESTEA tworzy orzeźwiające mrożone herbaty zawierające naturalne aromaty. NESTEA zawiera ekstrakt z liści herbacianych uprawianych na starannie wybranych plantacjach.

Zajmujemy się tym od 1948 r. i wiele się w tym czasie wydarzyło. Jednakże wciąż postępujemy zgodnie z filozofią, jaką obraliśmy na początku: chcemy pomagać ludziom znaleźć smak wolności, jeden orzeźwiający łyk za drugim.

 

 

Czym jest „smak wolności”?
 

Prowadzisz aktywne życie. Czasami sprawy, które musisz zrealizować, utrudniają realizację tych, które chcesz realizować. To nigdy nie jest przyjemne. Czasami trzeba zachować dystans do różnych spraw i zrobić sobie chwilę przerwy.

Nazywamy tę chwilę smakiem wolności i to właśnie pomaga Ci odnaleźć NESTEA. Delektuj się chłodnym, orzeźwiającym smakiem pysznej, mrożonej herbaty NESTEA i ucieknij na moment, nieważne, gdzie jesteś i co właśnie robisz.

NESTEA jest dostępna w ponad 20 zachwycających nutach aromatycznych, a każdy z nich zawiera unikalne połączenie aromatów owocowych. Niektóre przypomną Ci tropikalne lasy deszczowe i piaszczyste plaże. Inne sprawią, że pomyślisz o świeżych, rześkich szczytach górskich. Spróbuj już dziś i znajdź swój własny smak wolności!

 

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej?

Filmy

 

Nasze produkty

 

Czym jest herbata?

Herbata jest znana z wielu rzeczy – ale ile o niej wiesz?

 

Czym jest mrożona herbata?

Poznaj historię tego orzeźwiającego, pysznego napoju