Czy NESTEA zawiera antyoksydanty?

Nasz ekstrakt z herbaty zawiera antyoksydanty, zwane polifenolami. 

 Czy NESTEA zawiera jakieś alergeny?

Wspaniała wiadomość: NESTEA nie zawiera żadnych alergenów, dlatego jest odpowiednia prawie dla każdego! Stosowane przez nas składniki różnią się jednak w zależności od kraju i produktu, dlatego też sprawdź etykietę, zanim zaczniesz rozkoszować się swoim ulubionym smakiem.

Czy NESTEA zawiera kofeinę?

Naturalny ekstrakt z herbaty sam w sobie zawiera kofeinę, dlatego też produkty NESTEA zawierają niewielką jej ilość (około 4 mg na 100 ml). Jeśli jesteś wrażliwy na działanie kofeiny, możesz wybrać jedną z oferowanych przez nas opcji bezkofeinowych.

 Czy NESTEA zawiera konserwanty?

W gotowych do spożycia puszkach i butelkach PET z NESTEA nie znajdziesz konserwantów. Jeśli jednak smakujesz NESTEA pochodzącą z saturatora lub butelki szklanej, Twój napój może zawierać konserwanty.

Czym jest słodzona NESTEA?

To, czym słodzimy mrożoną herbatę NESTEA, zależy od konkretnego produktu. Używamy cukru lub mieszanki cukru i słodzika, a czasami samego słodzika.  Dodajemy tylko tyle środków słodzących, ile potrzeba, byś mógł poczuć najlepszy możliwy smak. Jeśli jednak martwisz się o zawartość cukru lub składniki, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na etykiecie lub tutaj

 Czym jest ekstrakt ze stewii?

Pewnie zauważyłeś, że NESTEA niedawno zaczęła stosować w swoich napojach słodzik pochodzący ze źródła roślinnego – ekstrakt ze stewii.

Stosujemy w niektórych naszych napojach ekstrakt ze stewii, ponieważ jest on świetną alternatywą dla cukru – daje taką samą słodycz, a przy tym zero kalorii.

Niektórzy ludzie wolą cukier, bo lubią jego smak – inni wolą słodzik na bazie stewii, ponieważ ma on mniej kalorii. Chcemy dać Ci jak największy wybór. Dlatego właśnie czasami oferujemy ten sam smak napoju z glikozydami stewiolowymi i bez nich.

Poniżej znajdziesz fakty na temat słodzika na bazie stewii:

Jest to substancja słodząca pochodzenia naturalnego, ekstrahowana z liści roślin stevia rebaudiana.

Jest ona do 200 razy słodsza niż cukier stołowy...

... Ale nie zawiera węglowodanów, a zatem ma zero kalorii.

 Ile smaków znajduje się w ofercie NESTEA?

W tej chwili mamy 4 smaki dostępne w Polsce (ale nieustannie pracujemy nad opracowywaniem nowych, pysznych smaków, więc ta liczba może wzrosnąć!). Znajdziesz wśród nich zarówno naszą klasyczną NESTEA Iced Tea Lemon z sokiem cytrynowym, jak i naszą nowość – NESTEA Green Tea Lime&Mint. Zobacz wszystkie dostępne w Polsce smaki tutaj

Czy NESTEA zawiera gluten?

Nie, wszystkie napoje NESTEA są bezglutenowe.

 Czy NESTEA jest koszerna?

Pracujemy ciężko, aby NESTEA była dostępna dla wszystkich, ale w tej chwili NESTEA nie jest certyfikowanym koszernym napojem.

 Czy NESTEA jest produkowana z prawdziwej herbaty?

NESTEA zawiera ekstrakt z liści herbacianych uprawianych na starannie wybranych plantacjach. Nie ma przecież nic, co mogłoby zastąpić wyjątkowy smak herbaty.

 Jaki jest okres trwałości produktów NESTEA?

Okres trwałości produktów NESTEA wynosi zazwyczaj od 6 do 12 miesięcy (zależnie od smaku i typu opakowania). Na etykiecie każdego z naszych produktów znajdziesz datę ważności, łatwo więc sprawdzić, jak długo możesz przechowywać swój napój.

 Co zawiera mrożona herbata NESTEA?

Każda mrożona herbata NESTEA jest profesjonalnie mieszana i zaprojektowana tak, by orzeźwiać Twoje zmysły za pomocą ekstraktu z herbaty, wody i środka słodzącego (cukru lub słodzików), ale każdy smak będzie zawierał trochę inne składniki, najlepiej więc jest zapoznać się z naszą stroną produktową tutaj, aby uzyskać więcej szczegółów. 

W jakich pojemnościach butelek i puszek jest dostępna NESTEA?

Różne sytuacje wymagają różnych kształtów i pojemności NESTEA. Niezależnie od tego, czy grillujesz ze znajomymi, potrzebujesz czegoś, co zmieści się w plecaku, czy szukasz czegoś, co możesz wypić do obiadu, mamy dla Ciebie rozwiązanie na każdą sytuację:

Butelki dostępne w pojemnościach [25cl, 50cl, 1l, 1.5l and 1.75l]

Puszki dostępne w pojemnościach [33cl]

Szklane butelki dostępne w pojemnościach [20cl, 25cl and 33cl]

 

Jeśli chcesz, aby powrócić do strony głównej, kliknij tutaj